Trainingsschema

Dit schema loopt van 26-8-2019 t/m 30-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Feline Zeeman
Matthijs Elting
Semi - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Luke Govaert
Pam de Vries
Semi - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Britte Olsder
Hannah Talen
Zand - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D4 Irene Agterbosch
Lilly Pickman
Zand - CD
18:00 - 19:30 Jongens C1 Rowan Visscher Zand - AB
18:00 - 19:30 Jongens C2 Caspar van Dalen Semi - AB
18:00 - 19:30 Jongens D1 Jasper van Eijs
Klaas Jan Gerritsen
Semi - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B1 Jasper van Eijs
Maarten Salverda
Semi - CD
19:30 - 21:00 Meisjes B2 Robin Hogg Semi - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B3 Caspar van Dalen Zand - AB
19:30 - 21:00 Meisjes B4 Rowan Visscher Zand - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes C1 Maarten Salverda Semi - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C2 Joris Feij Semi - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C3 Robin Hogg Zand - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Maarten Salverda Semi - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A2 Harmen Dubbeldam Semi - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A3 Jasper van Eijs Zand - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A4 Martijn Nefkens Zand - CD
19:30 - 21:30 Verhuur Voetbal,
contact MHV O. Agterbosch
Trainingsgroep Zand
19:30 - 21:00 Heren 1 Rob Hupkens Semi - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Maarten Salverda Semi - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Instroomgroep Jongste Jeugd Trainingsgroep Semi - AB Trainers Anke Hogg en Floor Dinkelberg
15:30 - 16:30 Funkey Rowan Visscher
Florien Bakker
Semi - AB
15:30 - 16:30 Jongens F1 Taeke Bakker
Rosali Navarro
Semi - CD
15:30 - 16:30 Meisjes F1 Mats Bruins Slot
Marije Meekhof
Semi - CD
15:30 - 16:30 Meisjes F2 Nina van Leuveren
Sophie Spruijt
Semi - CD
15:30 - 16:30 Meisjes F3 Britt Mazenier
Julia Hogenkamp
Semi - CD
16:00 - 17:30 Jongens C2 Caspar van Dalen Zand - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Caroline Ritsema
Sjoerd Lodder
Semi - AB
16:30 - 17:30 Jongens E1 Britt Mazenier
Britte Olsder
Semi - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Sanne ten Kleij
Whitney Potman
Semi - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Anke Hogg
Luca Jansen
Semi - AB
16:30 - 17:30 Meisjes E1 Laure Haandrikman
Marijn Feij
Semi - CD
16:30 - 17:30 Meisjes E2 Anique van B├╝seck
Marije Meekhof
Semi - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D1 Feline Zeeman
Matthijs Elting
Zand - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D2 Luke Govaert
Pam de Vries
Zand - CD
17:30 - 19:00 Meisjes D3 Britte Olsder
Hannah Talen
Semi - AB
17:30 - 19:00 Meisjes D4 Irene Agterbosch
Lilly Pickman
Semi - CD
19:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep Semi - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Rowan Visscher Semi - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep Semi warming up tot 21.00 u op half veld
20:30 - 22:00 Dames 1 Albert-Jan Vaartjes Zand - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Harmen Dubbeldam Zand - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Jongens D1 Jasper van Eijs
Klaas Jan Gerritsen
Zand - AB
16:30 - 18:00 Meisjes C1 Maarten Salverda Semi - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C2 Joris Feij Zand - CD
16:30 - 18:00 Meisjes C3 Robin Hogg Semi - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B1 Jasper van Eijs
Maarten Salverda
Semi - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B2 Robin Hogg Zand - AB
18:00 - 19:30 Meisjes B3 Caspar van Dalen Semi - AB MB3 en MB4 wisselen om de week op het semi- en zandveld.
18:00 - 19:30 Meisjes B4 Rowan Visscher Zand - CD MB3 en MB4 wisselen om de week op het semi- en zandveld.
19:30 - 21:00 Jongens A1 Martijn Nefkens Semi - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Maarten Salverda Semi - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Harmen Dubbeldam Zand - CD
20:00 - 21:30 Dames Vet A Zand - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Instroomgroep Jongste Jeugd Trainingsgroep Semi - CD Trainer Floor Dinkelberg
16:00 - 17:00 Jongens F1 Rosali Navarro
Taeke Bakker
Semi - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Mats Bruins Slot
Marijn Feij
Semi - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Sophie Spruijt Semi - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Hannah Talen Semi - AB
17:00 - 18:30 Jongens 8E1 Caroline Ritsema
Sjoerd Lodder
Zand
17:00 - 18:30 Jongens E1 Britte Olsder Semi
17:00 - 18:30 Meisjes 8E1 Sanne ten Kleij
Irene Agterbosch
Zand
17:00 - 18:30 Meisjes 8E2 Anke Hogg
Feline Zeeman
Zand
17:00 - 18:30 Meisjes E1 Marijn Feij
Nina de Jong
Semi
17:00 - 18:30 Meisjes E2 Marije Meekhof
Kayleigh Visscher
Semi
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Jasper van Eijs Semi - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Martijn Nefkens Semi - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Albert-Jan Vaartjes Semi - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Jasper van Eijs Zand - CD Even weken zand, oneven weken semi
20:00 - 21:30 Heren 1 Rob Hupkens Zand - AB
20:00 - 21:30 Heren Vet A Semi - AB Even weken semi, oneven weken zand